top

logo


Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook



II Liga Kobiet 2011 / 12
Terminarz iCal export

1 kolejka (24.09.2011)

sobota, 24 września 2011
18:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-AZSAZS PW Warszawa0:3 (17:25, 14:25, 20:25)
18:00    MMKMMKS Łęczyca-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń0:3 (27:29, 16:25, 14:25)
18:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-EKOEko Energia Nike Ostrołęka3:0 (25:21, 25:12, 25:23)
18:00    MLKŁMLKS Łask-KSAKS AZS AWF Warszawa3:0 (25:16, 25:19, 25:23)
niedziela, 25 września 2011
17:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-UKSUKS Ozorków0:3 (23:25, 24:26, 18:25)
przejdz na gore
2 kolejka (01.10.2011)

sobota, 01 października 2011
18:00    AZSAZS PW Warszawa-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń1:3 (23:25, 20:25, 25:16, 15:25)
18:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-MMKMMKS Łęczyca3:0 (25:17, 34:32, 25:11)
18:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-UKSUKS Ozorków3:0 (25:23, 28:26, 25:17)
18:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-KSAKS AZS AWF Warszawa3:0 (26:24, 25:16, 25:19)
18:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-MLKŁMLKS Łask0:3 (23:25, 20:25, 14:25)
przejdz na gore
3 kolejka (08.10.2011)

sobota, 08 października 2011
18:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-AZSAZS PW Warszawa0:3 (21:25, 20:25, 14:25)
18:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-UKSUKS Sobieski 46 Lublin3:0 (25:12, 25:10, 25:17)
18:00    UKSUKS Ozorków-MMKMMKS Łęczyca2:3 (23:25, 23:25, 25:23, 25:18, 10:15)
18:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-KSAKS AZS AWF Warszawa3:1 (25:22, 18:25, 25:19, 25:22)
18:00    MLKŁMLKS Łask-KSCŁKS Commercecon Łódź3:2 (23:25, 25:22, 17:25, 25:22, 16:14)
przejdz na gore
4 kolejka (15.10.2011)

sobota, 15 października 2011
18:00    AZSAZS PW Warszawa-UKSUKS Ozorków3:0 (25:17, 25:17, 25:11)
18:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-EKOEko Energia Nike Ostrołęka3:0 (25:11, 25:20, 25:8)
18:00    MMKMMKS Łęczyca-KSAKS AZS AWF Warszawa2:3 (25:22, 25:17, 18:25, 23:25, 15:17)
18:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-MLKŁMLKS Łask3:0 (25:14, 25:16, 24:14)
niedziela, 16 października 2011
18:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-KSCŁKS Commercecon Łódź0:3 (17:25, 21:25, 18:25)
przejdz na gore
5 kolejka (22.10.2011)

sobota, 22 października 2011
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-AZSAZS PW Warszawa1:3 (18:25, 25:22, 19:25, 13:25)
18:00    UKSUKS Ozorków-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń0:3 (20:25, 20:25, 15:25)
18:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-UKSUKS Sobieski 46 Lublin3:0 (25:22, 25:20, 25:17)
18:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-KUAKU AZS LSW Warszawa1:3 (22:25, 22:25, 25:22, 22:25)
niedziela, 23 października 2011
18:00    MLKŁMLKS Łask-MMKMMKS Łęczyca3:1 (24:26, 25:21, 25:22, 25:23)
przejdz na gore
6 kolejka (29.10.2011)

sobota, 29 października 2011
18:00    AZSAZS PW Warszawa-MLKŁMLKS Łask3:1 (25:13, 21:25, 25:14, 25:13)
18:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-KSAKS AZS AWF Warszawa3:0 (25:12, 25:17, 25:16)
18:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-UKSUKS Ozorków3:2 (17:25, 25:20, 25:17, 14:25, 15:13)
18:00    MMKMMKS Łęczyca-KSCŁKS Commercecon Łódź3:1 (28:26, 28:26, 18:25, 25:22)
18:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-KUAKU AZS LSW Warszawa1:3 (23:25, 20:25, 25:23, 18:25)
przejdz na gore
7 kolejka (05.11.2011)

sobota, 05 listopada 2011
18:00    MLKŁMLKS Łask-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń0:3 (13:25, 24:26, 18:25)
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-EKOEko Energia Nike Ostrołęka2:3 (25:22, 26:28, 25:20, 19:25, 10:15)
18:00    UKSUKS Ozorków-UKSUKS Sobieski 46 Lublin3:1 (23:25, 25:15, 25:22, 25:20)
18:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-MMKMMKS Łęczyca3:0 (25:20, 25:19, 27:25)
niedziela, 06 listopada 2011
18:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-AZSAZS PW Warszawa0:3 (23:25, 22:25, 17:25)
przejdz na gore
8 kolejka (12.11.2011)

sobota, 12 listopada 2011
18:00    AZSAZS PW Warszawa-KUAKU AZS LSW Warszawa1:3 (19:25, 19:25, 25:17, 22:25)
18:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-KSCŁKS Commercecon Łódź3:0 (25:16, 25:15, 25:21)
18:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-MLKŁMLKS Łask3:2 (27:25, 18:25, 24:26, 25:17, 15:9)
18:00    UKSUKS Ozorków-KSAKS AZS AWF Warszawa3:0 (25:18, 25:16, 26:24)
18:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-MMKMMKS Łęczyca0:3 (20:25, 25:27, 17:25)
przejdz na gore
9 kolejka (19.11.2011)

sobota, 19 listopada 2011
17:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń0:3 (14:25, 17:25, 21:25)
18:00    MMKMMKS Łęczyca-AZSAZS PW Warszawa1:3 (20:25, 16:25, 25:18, 20:25)
18:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-EKOEko Energia Nike Ostrołęka2:3 (25:19, 23:25, 25:19, 23:25, 11:15)
18:00    MLKŁMLKS Łask-UKSUKS Ozorków3:2 (25:19, 20:25, 22:25, 25:15, 15:5)
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-UKSUKS Sobieski 46 Lublin0:3 (17:25, 21:25, 24:26)
przejdz na gore
10 kolejka (26.11.2011)

sobota, 26 listopada 2011
18:00    AZSAZS PW Warszawa-UKSUKS Sobieski 46 Lublin3:0 (26:24, 25:11, 25:10)
18:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-MMKMMKS Łęczyca3:1 (25:7, 22:25, 25:16, 25:16)
18:00    UKSUKS Ozorków-KSCŁKS Commercecon Łódź0:3 (18:25, 19:25, 20:25)
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-MLKŁMLKS Łask3:1 (33:31, 25:22, 23:25, 25:17)
niedziela, 27 listopada 2011
18:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-KUAKU AZS LSW Warszawa3:2 (25:23, 25:17, 17:25, 19:25, 15:11)
przejdz na gore
11 kolejka (03.12.2011)

sobota, 03 grudnia 2011
18:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-AZSAZS PW Warszawa3:2 (24:26, 22:25, 25:23, 25:20, 15:10)
18:00    MMKMMKS Łęczyca-EKOEko Energia Nike Ostrołęka1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 23:25)
18:00    UKSUKS Ozorków-KUAKU AZS LSW Warszawa1:3 (25:21, 13:25, 14:25, 19:25)
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-KSCŁKS Commercecon Łódź3:0 (25:20, 25:23, 25:16)
18:00    MLKŁMLKS Łask-UKSUKS Sobieski 46 Lublin3:0 (25:12, 25:21, 25:16)
przejdz na gore
12 kolejka (10.12.2011)

piątek, 09 grudnia 2011
18:00    AZSAZS PW Warszawa-EKOEko Energia Nike Ostrołęka1:3 (25:23, 18:25, 23:25, 19:25)
18:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-MLKŁMLKS Łask1:3 (26:24, 9:25, 22:25, 22:25)
sobota, 10 grudnia 2011
18:00    MMKMMKS Łęczyca-UKSUKS Ozorków2:3 (25:16, 25:22, 23:25, 23:25, 11:15)
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-KUAKU AZS LSW Warszawa2:3 (25:23, 25:18, 16:25, 19:25, 13:15)
sobota, 04 lutego 2012
12:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń0:3 (12:25, 14:25, 17:25)
przejdz na gore
13 kolejka (17.12.2011)

sobota, 17 grudnia 2011
16:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń0:3 (22:25, 25:27, 18:25)
18:00    UKSUKS Ozorków-AZSAZS PW Warszawa0:3 (20:25, 23:25, 21:25)
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-MMKMMKS Łęczyca3:0 (31:19, 27:25, 25:13)
18:00    MLKŁMLKS Łask-KUAKU AZS LSW Warszawa3:2 (25:19, 24:26, 26:24, 18:25, 15:13)
18:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-UKSUKS Sobieski 46 Lublin3:0 (25:18, 25:20, 26:24)
przejdz na gore
14 kolejka (14.01.2012)

sobota, 14 stycznia 2012
18:00    AZSAZS PW Warszawa-KSAKS AZS AWF Warszawa3:1 (25:13, 25:15, 19:25, 25:21)
18:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-UKSUKS Ozorków3:0 (25:17, 25:11, 25:7)
18:00    MMKMMKS Łęczyca-MLKŁMLKS Łask0:3 (23:25, 23:25, 19:25)
18:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-KSCŁKS Commercecon Łódź3:0 (25:14, 25:18, 25:15)
niedziela, 22 stycznia 2012
18:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-EKOEko Energia Nike Ostrołęka0:3 (21:25, 14:25, 19:25)
przejdz na gore
15 kolejka (28.01.2012)

sobota, 28 stycznia 2012
18:00    MLKŁMLKS Łask-AZSAZS PW Warszawa3:1 (17:25, 25:16, 25:22, 25:23)
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń0:3 (23:25, 16:25, 13:25)
18:00    UKSUKS Ozorków-EKOEko Energia Nike Ostrołęka2:3 (18:25, 21:25, 25:23, 25:17, 11:15)
18:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-UKSUKS Sobieski 46 Lublin3:0 (25:16, 25:19, 25:13)
niedziela, 29 stycznia 2012
18:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-MMKMMKS Łęczyca3:2 (25:27, 25:20, 25:14, 19:25, 15:12)
przejdz na gore
16 kolejka (11.02.2012)

sobota, 11 lutego 2012
18:00    AZSAZS PW Warszawa-KSCŁKS Commercecon Łódź3:0 (25:15, 25:16, 25:12)
18:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-MLKŁMLKS Łask3:0 (25:15, 25:22, 25:15)
18:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-KSAKS AZS AWF Warszawa3:2 (25:22, 26:24, 20:25, 24:26, 16:14)
18:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-UKSUKS Ozorków1:3 (25:18, 18:25, 22:25, 23:25)
18:00    MMKMMKS Łęczyca-KUAKU AZS LSW Warszawa0:3 (18:25, 15:25, 16:25)
przejdz na gore
17 kolejka (25.02.2012)

sobota, 25 lutego 2012
18:00    KUAKU AZS LSW Warszawa-AZSAZS PW Warszawa3:2 (19:25, 25:14, 25:16, 21:15, 15:11)
18:00    KSCŁKS Commercecon Łódź-BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń0:3 (14:25, 21:25, 11:25)
18:00    MLKŁMLKS Łask-EKOEko Energia Nike Ostrołęka1:3 (21:25, 16:25, 25:21, 21:25)
18:00    KSAKS AZS AWF Warszawa-UKSUKS Ozorków3:1 (26:28, 25:21, 25:20, 25:22)
18:00    MMKMMKS Łęczyca-UKSUKS Sobieski 46 Lublin3:0 (25:22, 25:14, 25:22)
przejdz na gore
18 kolejka (03.03.2012)

sobota, 03 marca 2012
17:00    BBTTKS-T Budowlani Budlex Toruń-KUAKU AZS LSW Warszawa3:0 (25:10, 30:28, 28:26)
18:00    AZSAZS PW Warszawa-MMKMMKS Łęczyca3:0 (25:21, 25:13, 25:12)
18:00    EKOEko Energia Nike Ostrołęka-KSCŁKS Commercecon Łódź3:0 (25:14, 25:13, 26:24)
18:00    UKSUKS Ozorków-MLKŁMLKS Łask2:3 (22:25, 25:17, 22:25, 28:26, 12:15)
18:00    UKSUKS Sobieski 46 Lublin-KSAKS AZS AWF Warszawa0:3 (19:25, 12:25, 13:25)
przejdz na gore



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::


bottom